Onze mensen

Wij zijn een platte organisatie die persoonlijk contact als een belangrijke voorwaarde ziet voor een langdurige samenwerking.

Daarom zijn onze mensen cruciaal bij onze bedrijfsvoering. Ze zijn toegankelijk, ervaren en goed geïnformeerd over de vele mogelijkheden.

Heeft u vragen of speciale wensen, aarzel dan niet een van onze mensen te benaderen via telefoon of e-mail.

Wij zullen u snel antwoorden of komen langs wanneer u dat wilt. Want succes in zaken blijft toch mensenwerk.

 

Frank Vlasveld

Frank Vlasveld
Senior Accountmanager
E-mailadres: frank@printgarden.nl

facebook twitter linkedin
 

Martine-Klijn-Walstra

Toine Kremer
Accountmanager
E-mailadres: toine@printgarden.nl

facebook twitter linkedin

 

Martine-Klijn-Walstra

Martine Klijn-Walstra
Accountmanager Binnendienst
E-mailadres: martine@printgarden.nl

facebook twitter linkedin

 

Gijs Piera

Martine Rietveld
Accountmanager Binnendienst
E-mailadres: martine.rietveld@printgarden.nl

facebook twitter linkedin
 
 

joeri van den berg

Gijs Piera
Algemeen Directeur
E-mailadres: gijs@printgarden.nl

facebook twitter linkedin
 

michel hordijk

Joeri van den Berg
Algemeen Directeur
E-mailadres: joeri@printgarden.nl

facebook twitter linkedin
 

wendy moubis

Michel Hordijk
Commercieel manager
E-mailadres: michel@printgarden.nl

facebook twitter linkedin
 

Sanjay Wattja

Sanjay Battja
Prepress
E-mailadres: sanjay@printgarden.nl

facebook twitter
 

edwin rietveld

Wendy Moubis
Prepress
E-mailadres: wendy@printgarden.nl

facebook twitter
 

pascal van zetten

Edwin Rietveld
Productie
E-mailadres: edwin@printgarden.nl

facebook twitter
 

ria van pelt

Pascal van Zetten
Productie
E-mailadres: pascal@printgarden.nl

facebook twitter
 

logo printgarden

Ria van Pelt
Administratie
E-mailadres: ria@printgarden.nl

facebook twitter